Karolina Gaczyńska trenerka N11 Wrocławskie Centrum Sportu

Karolina Gaczyńska

Jestem instruktorem Fitness od 10 lat i właśnie od sali do zajęć grupowych, rozpoczęłam spełnianie swoich marzeń o pracy i pomocy innym przez ruch i sport. Poszerzanie swojej wiedzy kontynuowałam na licznych szkoleniach, kursach i certyfikacjach. Ten proces tak naprawdę nigdy się nie zakończył, tylko trwa i wciąga nieustannie. Obecnie większość godzin spędzam na siłowni, pracując z klientem indywidualnie. Trening 1:1, daje mi możliwość pomocy i wsparcia podopiecznych, jeszcze lepszego rozwoju i przeogromnej satysfakcji, widząc jakie zmiany zachodzą zarówno w ich ciałach jak i w sposobie myślenia o aktywności fizycznej i treningu siłowym.

Na początku 2023r zostałam członkiem elitarnej grupy TOP TEAM, która zrzesza najsilniejsze osoby w Polsce, zajmujące się treningiem z odważnikami kulowymi metodą hardstyle kettlebell. Ten sport wciągnął mnie tak mocno, że zaczęłam startować w zawodach, odnosząc swoje pierwsze sukcesy, zyskując doświadczenie, którym dzielę się później z podopiecznymi.

Poznaj też

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Czy pragniesz pozostać na bieżąco z najnowszymi trendami fitness, otrzymywać ekskluzywne oferty i ciekawe porady dotyczące zdrowego stylu życia? Jeśli tak, to nasz newsletter jest stworzony właśnie dla Ciebie!
Adres
Follow us
© 2023 N11 WROCLAWSKIE CENTRUM SPORTU. All Rights Reserved. Design with ❤️ MENA Studio