Polish Barbells logo

Kettlebells

Kettlebells na N11 Wrocławskie Centrum Sportu

Zajęcia przeznaczone dla osób początkujących, chcących nauczyć się podstawowych technik pracy na odważnikach kulowych jak i średnio zaawansowanych chcących doskonalić swój warsztat treningowy w oparciu o kettlebell.
Trening bazuje na metodzie HardStyle, w której najważniejsze jest: poprawna technika i precyzja wykonywanych ćwiczeń, praca nad maksymalnym napięciem ciała oraz kształtowanie siły maksymalnej, która uważana jest za fundament w rozwoju wszystkich innych cech fizycznych (np. wytrzymałości czy elastyczności)
Podczas zajęć nauczysz się wykonywać podstawowe ćwiczenia takie jak: goblet squat, deadlift, swing, clean, tgu oraz snatch.
Zajęcia podzielone są na części: rozgrzewka: przygotowanie i rozgrzanie ciała, mobility: praca nad mobilnością, przygotowanie stawów i więzadeł do treningu, praca nad prawidłowymi wzorcami ruchowymi oraz zakresami, część wstępna: nauka/przypomnienie nowej lub głównej techniki, część główna: trening właściwy, część końcowa: cool down.
Do zajęć można dołączyć w dowolnym momencie, jednak prawdziwy progres można zauważyć po regularnym uczestnictwie w grupie.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Czy pragniesz pozostać na bieżąco z najnowszymi trendami fitness, otrzymywać ekskluzywne oferty i ciekawe porady dotyczące zdrowego stylu życia? Jeśli tak, to nasz newsletter jest stworzony właśnie dla Ciebie!
Adres
Follow us
© 2023 N11 WROCLAWSKIE CENTRUM SPORTU. All Rights Reserved. Design with ❤️ MENA Studio