Dominik Daroch trener N11 wrocławskie Centrum Sportu

Dominik Daroch

Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat i to pasja do sportu i aktywności pchnęła mnie do rozwoju i pracy nad sobą. Przez ponad 20 lat trenowałem koszykówkę, dochodząc do poziomu zawodowego. W międzyczasie uzyskałem tytuł magistra na Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Po zakończeniu nauki zrozumiałem jak ważne jest dbanie o swoje ciało i umysł, dlatego zdecydowałem rozwijać się dalej w tym kierunku.

W branży fitness działam od 13 lat jako trener personalny ciągle poszerzając swoja wiedze, aby zapewnić moim klientom jak najlepsze metody treningowe. Wspieram ich w dążeniu do celu, pokonywaniu własnych słabości, nabieraniu pewności, aby stali się najlepsza wersja siebie, wykorzystując do tego narzędzia które zdobyłem na licznych szkoleniach i specjalistycznych kursach takich jak: strenght training specialist LVL 1, strenght trainig specialist LVL 2, Kettlebell hard style, przygotowanie motoryczne, Neurological and physical typing system, trening hipertroficzny, mobility.

Poznaj też

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Czy pragniesz pozostać na bieżąco z najnowszymi trendami fitness, otrzymywać ekskluzywne oferty i ciekawe porady dotyczące zdrowego stylu życia? Jeśli tak, to nasz newsletter jest stworzony właśnie dla Ciebie!
Adres
Follow us
© 2023 N11 WROCLAWSKIE CENTRUM SPORTU. All Rights Reserved. Design with ❤️ MENA Studio