Kickboxing

Kickboxing na N11 Wrocławskie Centrum Sportu

Zajęcia kickboxingu dla dorosłych dzielimy na dwa poziomy zaawansowania. Podstawowy to oczywiście jak sama nazwa wskazuje nauka podstaw. Ciosy bokserskie, kopnięcia, bloki, uniki i poruszanie się w sytuacji walki. Kontrola emocji i zachowanie w sytuacjach stresowych. Na treningach grup podstawowych kładziemy nacisk na bezpieczeństwo i naukę elementarnych technik, w sposób idealnie dokładny i techniczny, bez nacisku na rywalizację sportowa na sto procent.

Jeśli chodzi o zajecia grupy zaawansowanej, dostawy do niej maja tylko osoby wyznaczone, których staż treningowych i umiejętności na to pozwalają. Techniki użytkowane na tej grupie mają już wyższy poziom zaawansowania i wyższy poziom siły wykonywania. Oczywiście nadal dbamy o bezpieczeństwo i dobór sprzętu treningowego tak, by nikomu się nie stało nic zagrażającemu zdrowiu ćwiczących. Osoby z tej grupy maja możliwość startować w zawodach sportowych, na zajęciach odbywają się również sparingi i treningi o wysokiej intensywności.
Prowadzący zajecia to wykwalifikowani trenerzy z osiągnięciami w dyscyplinach sportów walki na arenie amatorskiej i zawodowej, więc decydując się na treningi u nas, Jesteś w dobrych rękach !

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Czy pragniesz pozostać na bieżąco z najnowszymi trendami fitness, otrzymywać ekskluzywne oferty i ciekawe porady dotyczące zdrowego stylu życia? Jeśli tak, to nasz newsletter jest stworzony właśnie dla Ciebie!
Adres
Follow us
© 2023 N11 WROCLAWSKIE CENTRUM SPORTU. All Rights Reserved. Design with ❤️ MENA Studio