Piotr Sadowski trener N11 Wrocławskie Centrum Sportu

Piotr Sadowski

Jestem doświadczonym i certyfikowanym Trenerem. Skupiam się na szeroko pojętym treningu siłowym oraz treningu funkcjonalnym. Pracuje zarówno z profesjonalnymi zawodnikami, jak i osobami, które dopiero zaczynają swoją przygodę na siłowni.

Moi zawodnicy w ostatnich latach stają regularnie na podiach Paraolimpiady w Podnoszeniu Ciężarów czy Mistrzostwach Polski, Europy, i Świata w trójboju siłowym. Moi podopieczni nie związani z profesjonalnym sportem po prostu cieszą się większą sprawnością, zwiększeniem siły, czy lepszym samopoczuciem, wszytko zależnie od obranego celu treningowego.

Sportowo, jestem zawodnikiem trójboju siłowego. Mam ponad 10 lat doświadczenia i wiele osiągnięć z areny Krajowej i Międzynarodowej. Posiadam tytuł Wicemistrza Świata, wiele medali z Mistrzostw Europy i wielokrotnie biłem rekordy w Polsce i na świecie.
Dzięki połączeniu całej mojej wiedzy praktycznej i teoretycznej wynikającej z wielu godzin spędzonych na sali treningowej zarówno jako zawodnik, jak i w roli trenera wprowadzę Cię bezpiecznie w świat treningu i pokaże jak skutecznie pracować nad swoimi słabymi ogniwami, by w przyszłości żadne bóle czy dyskomfort odczuwalny w
kręgosłupie, kolanach czy innych części ciała nie były już powodem do zmartwień 🙂

Poznaj też

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Czy pragniesz pozostać na bieżąco z najnowszymi trendami fitness, otrzymywać ekskluzywne oferty i ciekawe porady dotyczące zdrowego stylu życia? Jeśli tak, to nasz newsletter jest stworzony właśnie dla Ciebie!
Adres
Follow us
© 2023 N11 WROCLAWSKIE CENTRUM SPORTU. All Rights Reserved. Design with ❤️ MENA Studio